Taśma kominowa aluminiowa tłoczona 3D

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3638
  • Producent: Emaga
  • Czas realizacji: 3-5 dni
  • szt.
  • Cena netto: 310,00 zł 381,30 zł
Jest to taśma uszczelniająca, wykonana z plisowanej blachy aluminiowej, jednostronnie pokryta na całej powierzchni samoprzylepnym klejem butylowym i dwustronnie pokryta farbą poliestrową. Warstwa kleju zabezpieczona jest dzieloną zakładką foliową.
 

To tłoczona aluminiowa taśma kominowa o wzorze plastra miodu z tzw. systemem 3D.

System ten w przeciwieństwie do taśm plisowanych, pozwala na bardzo łatwe profilowanie taśmy we wszystkich kierunkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu , taśma ta ma dużą elastyczność i plastyczność oraz można bardzo szybko nadać jej żądany kształt . 

Przy wzorze tym udało nam się uzyskać dużą elastyczność aluminium, porównywalną wręcz do taśm kominowych ołowianych.Są to ważne cechy, gdyż wówczas taśma przylega szczelnie na całej swej powierzchni do izolowanego komina z połacią dachową.

 

Zastosowany w tej taśmie butyl, charakteryzuje się dużą przyczepnością do różnych pokryć dachowych : dachówki ceramicznej, betonowej czy blachodachówki . Dodatkowo zabezpieczony jest dzieloną po długości folią, to z kolei ułatwia i przyśpiesza sam montarz taśmy dla dekarza.

 

Dodatko ostre krawędzie taśmy są zaokrąglone i zabezpieczają przed uszkodzeniem samego produktu czy skaleczeniem podczas montażu.


 
Date techniczne :

 

1

Wymiar

Alu Bend 3D: szer. 300 mm, długość 5,0 mb

2

Opakowanie

Karton standard 1 szt x 5 mb = 5 mb

4

Kolorystyka

Tłoczone aliminium, powlekane dwustronnie farbą poliestrową.
Czarny 9005 ral; cegła 8004, brąz 8019, antracyt (grafit) 7021; wiśnia (czerwona) 3004; kasztan 8015

5

Butyl

Zakładka folia dzielona, kolor czarny, duża lepkość do podłoża.