O firmie

EMAGA Sp. z o.o. jest firmą dystrybucyjną działającą w branży związanej z zaopatrzeniem budownictwa, cały czas rozszerzamy nasz asortyment o produkty z szeroko rozumianej grupy DOM I OGRÓD.
Podstawowe materiały wykończeniowe dla budownictwa to: profile i listwy stalowe, aluminiowe oraz pcv, profile balkonowe, sztukateria budowlana, w tym obramowania drzwi i okien, profile pod parapety, listwy boniowe, gzymsy, pilastry, zworniki, fasety, konsole, bonie narożne oraz głowice i kolumny, schody strychowe – składane i nożycowe, folie, taśmy i siatki budowlane, tapety z włókna szklanego do malowania.
Artykuły instalacyjne: pompo-rozdrabniacze do wc, pompy łazienkowe i kuchenne, wc compacty z rozdrabniaczem, młynki podzlewowe koloidalne, wycinarki do styropianu, urządzenia do cięcia styropianu i wyrzynarki boni elewacyjnych.
Produkty do ogrodu: aluminiowe szklarnie ogrodowe z płyt poliwęglanowych oraz szkła ogrodniczego firm Juliana, Halls, Vitavia, Arlem, Weis A, tunele foliowe, inspekty ogrodowe, geowłókniny, systemy nawadniania gruntu.
Dla wygody naszych klientów nasza kompleksowa oferta asortymentowa dostępna jest w internecie na stronie emaga.eu, na której można również bezpośrednio dokonywać zakupów wybranych produktów - stosujemy system rabatów dla stałych klientów.
Jeżeli chcielibyście dokonać zakupów hurtowych, prosimy o przesłanie zapytania na e-mail info@emaga.eu, opracujemy dla Państwa indywidualną ofertę handlową, która na pewno Was usatysfakcjonuje.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i rozwijania wspólnych interesów.


EMAGA Sp. z o.o.


EMAGA Sp. z o.o.
Aleja Solidarności 68/121
00-240 Warszawa 

Biuro Obsługi Klienta:  +48 533 283 766 (w godzinach 7.30 - 15.30)
+48 602 142 777 (w godzinach 8.00 - 16.00)

e-mail: info@emaga.eu 

 

Przelewy i wpłaty prosimy dokonywać na rachunek mBank S.A.

 
PL 75 1140 2004 0000 3302 7672 2406