Szklarnia ogrodowa Maja 18m2 (3x6 m) poliwęglan 4 mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 7214
  • Producent: Emaga
  • Waga: 75 kg
  • Czas realizacji: 3-5 dni
  • szt.
  • Cena netto: 2 731,71 zł 3 360,00 zł

Dane techniczne:
- powierzchnia:18 m2 (3x6 m) - możliwość rozbudowy o moduły po 2m
- wymiar podstawy: 300 cm (szerokość) x 600 cm (długość) x 209 cm (wysokość)
- pokrycie: poliwęglan komorowy 4mm, odporny na promienie UV


Szczegóły: 
- drzwi dwudzielne po obydwu stronach z przodu i z tyłu szklarni
- możliwość niezależnego otwierania górnej połówki drzwi
- odporna na temp. -25-60 stopni celsjusza

 

Konstrukcja szklarni - wykonana jest ze stalowych ocynkowanych ogniowo profili zamkniętych 25x25x1mm. Odległość między łukami to 97cm. 

Pokrycie z poliwęglanu - elastyczny i zarazem mocny materiał odporny na promieniowanie UV świetnie przepuszcza ciepło, zarazem chroni przed przypaleniem roślin (jak w szklarniach ze szkła) dzięki rozpraszaniu promieni słonecznych. Dzięki komorowej budowie, długo utrzymuje temperaturę wewnątrz szklarni (zimniejsze wieczory). Poliwęglan wydłuża możliwości uprawy o nawet jeden miesiąc porównując ze szklarniami ze szkła, lub tunelami foliowymi. 

Mocowanie poliwęglanu - poliwęglan na górze montowany jest za pomocą śrub. Poliwęglan ma szerokość 210cm na co drugi łuk przypada łączenie poliwęglanu (na zakładkę 5cm) Poliwęglan z przodu z tyłu na drzwiach i okienkach montujemy za pomocą wkrętów z podkładką. 

Wyposażenie dodatkowe - w ofercie posiadamy również okna montowane między łukami szklarni, jak również automatyczne otwieracze które uchylają okno przy dużej temperaturze a kiedy się schłodzi zamykają. 

Powiększenie szklarni - Szklarnie możemy przedłużać co dwa metry bieżące czyli sześć m2 - jednego sezonu możemy postawić mniejszą szklarnie a następnego systematycznie ja powiększać tak zwane "dostawki" są dostępne w naszej firmie.