Schody składane 90x60cm płyta HDF biała ocieplana H=260 cm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: dS_1449
  • Producent: Emaga
  • Waga: 38.5 kg
  • Czas realizacji: 3-5 dni
  • szt.
  • Cena netto: 908,55 zł 1 117,52 zł

Schody strychowe 90x60 cm (drabina 4 x składana - drewniane stopnie, drewniane poręcze) w procesie produkcji są całkowicie skręcone, przez co uzyskują Państwo produkt gotowy do zamontowania w otworze. Nowoczesne mechanizmy otwierania gwarantują sprawne działanie i bezpieczne użytkowanie schodów. Okucia wykonane są ze stali zabezpieczonej galwanicznie przez cynkowanie z pasywą w barwie mosiądzu. Bieżnia drabiny aby zapewnić dużą wytrzymałość i estetyczny wygląd wykonana jest z drewna sosnowego w pierwszej klasie jakości.

Schody strychowe składane 90x60cm produkowane są w oparciu o najnowocześniejsze technologie, posiadają estetyczny wygląd i dużą wytrzymałość, charakteryzują się m.in klapą wykończoną białą laminowaną płytą HDF docieploną 3cm warstwą styropianu, zastosowaniem wpuszczanego zamka oraz brakiem mostków termicznych.Schody strychowe 90x60cm posiadają drabinę 4 x składaną - drewniano-metalową, boki bieżni wykonane z profilu stalowego, zabezpieczone galwanicznie, natomiast stopnie z tarcicy sosnowej.

Okucia - wykonane są ze stali zabezpieczonej galwanicznie przez cynkowanie z pasywą w barwie mosiądzu.
W procesie produkcji są całkowicie skręcone, a więc dostarczony produkt jest gotowy do zamontowania w otworze.

W schodach o szerokości ościeżnicy 60cm szerokość stopni wynosi 34cm, natomiast wysokość ościeżnicy (skrzyni) schodów wynosi 21cm. Grubość klapy (pokrywy) schodów wynosi 36mm, jest ona docieplona styropianem i wykończona białą laminowaną płytą HDF.
 

Schody strychowe składane wyposażone są standardowo w uszczelkę gumową, co zapewnia szczelność całej konstrukcji.

Schody 4x składane dostępne są w wymiarach podanych w tabeli. Przy tym rozwiązaniu konstrukcyjnym długość otworu ( rys. wymiar B) w suficie nie może być mniejsza niż 80cm.