Tapety z włókna szklanego

Tapety z włókna szklanego

Szybki i tani remont umożliwiający efektowne odświeżenie każdego wnętrza – tapety z włókna szklanego to nowoczesne rozwiązanie, które zawsze znajduje szerokie zastosowanie. Materiał powlekany nićmi szklanymi wykazuje się wyjątkową wytrzymałością. Jest odporny nie tylko na wilgoć, ale także na uszkodzenia mechaniczne. Ważną zaletą jest również trwałość kolorów – po malowaniu tapetę można bez problemu myć, a nawet mocno szorować, bez ryzyka jej uszkodzenia.


Produkty dostępne w poniższej kategorii spełniają najwyższe standardy jakości i sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających osób. Grube włókno szklane ma doskonałe właściwości kryjące. Można więc z powodzeniem przeprowadzić szybki remont wnętrza bez konieczności gruntowego przygotowywania ścian, w tym usuwania starych tynków. Tapeta doskonale kryje różne niedoskonałości i wyrównuje powierzchnię.


Nasze tapety z włókna szklanego dostępne są w neutralnym kolorze białym. Można je malować na dowolny kolor, najlepiej wykorzystując do tego celu farby lateksowe. Materiał jest w stanie wytrzymać nawet 7-krotne malowanie, a więc zmiana koloru w przyszłości nie stanowi żadnego problemu.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Tapeta doskonale nadaje się do klejenia zarówno na betonie, jak i drewnie czy płytach karton-gips.

Klej sypki do tapet z włókna szklanego TDV - 1kg

Klej sypki do tapet z włókna szklanego T...

brutto: 92,66 zł
(netto: 75,33 zł)