Listwa do boniowania z siatką MINI ozdobna natynkowa 7mm x 2mm 3mb - pakiet 20 sztuk

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 4095
  • Producent: Emaga
  • Czas realizacji: 2-3 dni
  • pak.
  • Cena netto: 309,82 zł 381,08 zł

Listwa do boniowania z siatką MINI ozdobna natynkowa o wymiarach 7mm x 2mm 3mb w pakietach po 20 sztuk

W naszym szerokim asortymencie oprócz tradycyjnych listew do boniowania oferujemy także tzw. „mini bonię” listwę ozdobną do tynków MINI.

Listwa ta oprócz wykonywania ozdobnych boni w elewacji służy do rozdzielania kolorów tynku, tworzenia podziałów na sekcje w dowolnych kształtach.

Listwa do boni MINI w odróżnieniu od tradycyjnych listew do boniowania to wąska o szerokości 7mm i głębokości 2mm natynkowa listwa PCV. W tym przypadku nie wykonuje się rowków w warstwie termicznej. Montaż odbywa się poprzez naklejenie listwy wraz z siatką na powierzchnię elewacji uprzednio rozprowadzając klej na powierzchni zastosowanego materiału termicznego. Pasy siatki, w które jest zaopatrzona bonia MINI powinny zostać przykryte zbrojącą siatką elewacyjną i zatopione razem w kleju w jednej operacji klejenia. Bonia MINI doskonale nadaje się do wykonywania w elewacji dowolnych podziałów. Można uzyskać np. efekt cegieł klinkierowych na cokole lub większych elementów elewacyjnych np. płyt piaskowca lub granitu – dostosowując jedynie rodzaj tynku ozdobnego. Koszt takiej operacji to kilka procent kosztów zastosowania elewacyjnych płyt granitowych lub piaskowca.


listwa do boniowania natynkowa