Filtr ND regulowany K&F Concept Nano-X XV40 43mm

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: INN_36514
  • Producent: K&F Concept
  • szt.
  • Cena netto: 131,38 zł 161,60 zł
  • PayPal, Płatność gotówką, Płatność przelewem, Paynow (mBank)

Filtr Nano-X 43 mm XV40 ND8-ND128 K&F Concept

Uzyskaj jeszcze lepsze efekty zdjęć z filtrem K&F Concept. Produkt eliminuje efekt X i zapobiega powstawaniu odblasków. Sprawdzi się podczas fotografowania wody lub dynamicznych obiektów, a solidna konstrukcja zapewnia odporność na uszkodzenia.

KF-Concept/KF01.1445/5

Filtry ND8-ND128

Filtr możesz regulować w zakresie ND8 do ND128, tym samym kontrolując ilość dostającego się do obiektywu światła. Doskonale sprawdzi się w przypadku fotografowania rzek, wodospadów lub poruszających się obiektów i pozwala uchwycić efekt rozmycia.

KF-Concept/KF01.1445/1

Przemyślana konstrukcja

Filtr powstał z wysokiej jakości szkła AGC i wyróżnia się wysoką transmisją światła. Co więcej, składa się z 28 nanopowłok, które chronią przed działaniem wody, powstawaniem zarysowań oraz odblasków. Antypoślizgowa konstrukcja ułatwia montaż i demontaż, a przemyślana konstrukcja pozwoliła uniknąć efekt X, który powstaje podczas krzyżowania się poszczególnych stopni filtra.

KF-Concept/KF01.1445/2
Producent K&F Concept
Model KF01.1445
Rodzaj ND8-ND128
Grubość 7,4 mm
Średnica 43 mm

Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.