Szklarnie ogrodowe Emaga

09-09-2019

Szklarnie ogrodowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą uprawiać rośliny w domowych warunkach, niezależnie od pory roku i warunków atmosferycznych na zewnątrz. Wśród dostawców szklarni ogrodowych warto wyróżnić firmę Emaga, która oferuje szklarnie o wysokiej jakości i funkcjonalności.

Szklarnie ogrodowe Emaga są wykonane z trwałych materiałów, takich jak aluminium, stal ocynkowana, poliwęglan komorowy i szkło hartowane. Dzięki temu są one odporne na warunki atmosferyczne i zapewniają doskonałą izolację cieplną, co umożliwia uprawę roślin przez cały rok. Ponadto, szklarnie Emaga są wyposażone w systemy wentylacyjne, które umożliwiają regulację temperatury i wilgotności powietrza wewnątrz szklarni.

W ofercie firmy Emaga dostępne są różne modele szklarni ogrodowych, w tym szklarnie tunelowe, szklarnie ogrodowe typu "A" z dachem dwuspadowym. Każdy z tych modeli cechuje się innym kształtem i rozmiarem, co pozwala na dopasowanie szklarni do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika.

 

Szklarnie ogrodowe

 

Szklarnie tunelowe to modele o prostym kształcie, które cechują się łatwością montażu i relatywnie niską ceną. Są one dostępne w różnych rozmiarach i są idealne dla osób, które chcą zacząć przygodę z uprawą roślin w szklarniach. Występują w wariantach o długości od 4m do 20m i powierzchni od 12m2 do 80m2 z poliwęglanem komorowym o grubości 4mm lub 6mm.

Szklarnie ogrodowe typu "A" to modele o kształcie litery A z dachem dwuspadowym, które cechują się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Szklarnie te są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach z poliwęglanem komorowym lub szkłem hartowanym.

Podsumowując, szklarnie ogrodowe Emaga to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą uprawiać rośliny w domowych warunkach. Dzięki różnym modelom szklarni, każdy może znaleźć odpowiednią dla siebie opcję.

Polecane produkty

Szklarnia Primus 4x6m 24m2 H=230cm poliwęglan 4mm

Szklarnia Primus 4x6m 24m2 H=230cm poliwęglan 4mm

Szklarnia Primus wymiar 4x6m powierzchnia 24m2 wysokość 230cm, poliwęglan komorowy 4mm z filtrem UV zgodny z normą europejską EN 16153, kons...