![]() Zapraszamy do sklepu https://emaga.eu |
EMAGA Sp. z o.o. Aleja Solidarności 68/121 00-240 Warszawa tel. +48 602142777 |
Minix H1 umożliwia bezprzewodowe przesyłanie obrazu w jakości Full HD 1080p i pozwala szybko połączyć urządzenia HDMI bez użycia kabli. Zestaw składa się z nadajnika i odbiornika, które działają w trybie Plug & Play – nie ma konieczności instalowania aplikacji, logowania, czy wykonywania skomplikowanej konfiguracji. Dzięki zasięgowi do 50 metrów możesz swobodnie przesyłać obraz z laptopa, komputera lub innego źródła HDMI bez ograniczeń przestrzeni.
Transmiter działa od razu po podłączeniu – wystarczy wpiąć nadajnik i odbiornik do portów HDMI oraz zasilić je przez USB. Brak konieczności instalacji oprogramowania czy tworzenia konta oznacza oszczędność czasu i maksymalną wygodę.
Ciesz się jakością Full HD 1080p, czytelnym tekstem, wyraźnymi detalami i komfortem oglądania zarówno podczas pracy, jak i rozrywki. Minix H1 umożliwia pracę w trybie Mirror oraz Extend, dzięki czemu możesz dopasować sposób wyświetlania obrazu do swoich potrzeb. Klonowanie ekranu sprawdzi się podczas prezentacji, natomiast rozszerzenie pulpitu ułatwi pracę wielozadaniową, zwiększając przestrzeń roboczą.
Zasięg do 50 m pozwala na komfortowe korzystanie z urządzenia w większych pomieszczeniach, salach konferencyjnych czy w domu. Bezprzewodowe połączenie eliminuje konieczność prowadzenia kabli przez całe pomieszczenie, co poprawia estetykę i wygodę użytkowania.
Transmiter sprawdzi się w wielu scenariuszach – od spotkań biznesowych i konferencji, przez pracę biurową, aż po domowe kino czy gaming. Możesz łatwo przesłać obraz na telewizor lub monitor, niezależnie od tego, czy pracujesz, uczysz się, czy relaksujesz przy filmie.
| Producent | Minix |
|---|---|
| Model | NEO-H1 |
| Interfejs nadajnika | HDMI |
| Interfejs odbiornika | HDMI |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Tryby pracy | Mirror, Extend |
| Zasięg transmisji | Do 50 m |
| Zasilanie | USB (dla nadajnika i odbiornika) |
| Instalacja | Plug & Play, brak aplikacji i logowania |
| Długość przewodów | Ok. 600 mm |
| Funkcje dodatkowe | Przycisk Pair/Reset |
