Wysyłki zagraniczne

Dla wygody naszych klientów mieszkających poza granicami kraju, podpisaliśmy umowy z czołowymi firmami spedycyjnymi w Europie, uruchamiając w ten sposób serwis zagraniczny funkcjonujący na terenie całej Unii Europejskiej. Stawki za dostawę towarów do poszczegółnych krajów można sprawdzić w koszyku przed sfinalizowaniem zakupu.
Dostawa trwa 3-4 dni robocze, a więc krócej niż dostarcza paczki na terenie Polski, nasz krajowy do niedawna monopolista.

 
Procedura zamawiania towarów jest identyczna jak przy dostawach krajowych, jednakże w przypadku zamówień zagranicznych nie ma możliwości zapłaty za pobraniem, zawsze należy zrobić przedpłatę czyli zapłacić kartą płatniczą (poprzez np. DotPay, PayPal, Sofortbanking, MoneyBookers, Przelewy24) lub przy pomocy jedej z płatności internetowych, np.: płacę z Inteligo, mTransfer, multiTransfer, płacę z iPKO, płacę z Nordea itd., lub po prostu przelać odpowiednią kwotę ze swojego banku na nasz rachunek bankowy:

 EMAGA Sp. z o.o.
Aleja Solidarności 68/121
00-240 Warszawa

Bank:

mBank S.A.
Skrytka pocztowa 2108, 90-959 Łódź 2

SWIFT code: BREXPLPWMBK
PL 75 1140 2004 0000 3302 7672 2406

 
 
  
Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem w ilościach hurtowych, prosimy o przesłanie do nas zapytania na e-mail: info@emaga.eu
 

''

 

Cła i opłaty graniczne 

W przypadku wysyłania zamówionego towaru za granicę przesyłka może podlegać opłatom importowym i podatkom, nakładanym przez służby celne kraju przeznaczenia. 
Wszelkiego rodzaju formalności z tym związane ponosi osoba dokonująca u nas zakupu. Nasz sklep nigdy nie nakłada żadnych dodatkowych opłat związanych z wysyłką zagraniczną, nie ma też jednak wpływu na ewentualną wysokość dodatkowych opłat związanych z obsługa celną.