Pompa Sanicondens PLUS SFA - WYSYŁKA GRATIS*

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1839
  • Producent: SFA
  • Czas realizacji: 3-5 dni
  • szt.
  • Cena netto: 456,00 zł 560,88 zł
Sanicondens Plus to pompa tłocząca przeznaczona do odprowadzania skroplin z kotłów, urządzeń klimatyzacyjnych i lad chłodniczych. Urządzenie o niewielkich wymiarach, symetrycznych kształtach i 4 wejściach (po 2 z każdej strony). Pompa Sanicondens Plus może zostać dopasowana do każdego rodzaju instalacji. Zbiornik został zaprojektowany specjalnie do użycia ze ściekami kwaśnymi. Można ją zainstalować na ścianie lub postawić na podłodze. Posiada opcję zasilania alarmu zewnętrznego 220 V za pomocą przewodu wyprowadzonego poza urządzenie.
Sanicondens Plus to pompa tłocząca przeznaczona do odprowadzania skroplin z kotłów, urządzeń klimatyzacyjnych i lad chłodniczych. Urządzenie o niewielkich wymiarach, symetrycznych kształtach i 4 wejściach (po 2 z każdej strony). Pompa Sanicondens Plus może zostać dopasowana do każdego rodzaju instalacji. Zbiornik został zaprojektowany specjalnie do użycia ze ściekami kwaśnymi. Można ją zainstalować na ścianie lub postawić na podłodze. Posiada opcję zasilania alarmu zewnętrznego 220 V za pomocą przewodu wyprowadzonego poza urządzenie.Maksymalna temperatura wody wlotowej przez krótki czas (maks. 5 min.) (°C) 80
Nachylenie przyłączy poziomych (%) 1
 Natężenie przepływu (l/godz.) 342
Pojemność zbiornika (l) 2,1
Przepompowywanie w pionie maks. (mm) 4.5
Przepompowywanie w poziomie maks. (mm) 50
Średnia temperatura wody wlotowej (°C) 35
Średnica przepompowywania (mm) 8 W (pobór mocy) 60
Wymiary sz. x gł. x wys. (mm) 301x 160 x 146
Zasilanie (V/Hz) 220-240 / 50Przykładowe zastosowanie urządzeń SFA prezentujemy na poniższej ilustracji (kliknij aby powiększyć)


Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą sani rozdrabniaczy SFA dostępnych na e-millennium.eu
WYSYŁKA GRATIS* - po wybraniu opcji przedpłata lub przy sprzedaży ratalnej